Cześć

29/04/2017 - 13:31
Łukasz Ladmann
Lukasz Ladmann
User
Registration: 25/03/2017 - 13:31
Jako, że już chyba na dobre kierownica przylgnęła do mojego biurka wypadało by się przywitać z całą społecznością ligi.
A więc WITAJCIE ! Z niektórymi z Was znam się z poprzedniej ligi w której przejeździłem 3 sezony w formule F1, ale to było kupę lat temu, nicki mogły się pozmieniać, połowy mogę nie pamiętać, ale też napewno jest zdecydowana większość z którą jeszcze nie miałem przyjemności się pościgać.
Decyzja o powrocie do simracingu to była chwila. Zaczęło się od oglądania transmisji z waszych wyścigów z udziałem Adriana Kota z którym miałem przyjemność jeździć w poprzedniej lidze, kilka pytań odnośnie formuły ligi, i parę dni później miałem już w domu sprzęt do jazdy. Na tę chwile jest to kierownica Thrustmaster`a T300 gte + pedały t3pa pro.
Po pierwszym oficjalnym wyścigu, który odbył się w Chinach jestem mile zaskoczony wysokim poziomem umiejętności kierowców. Mimo iż jakieś tam doświadczenie mam, to nadal brakuje mi dosyć sporo by zacząć mieszać w górnej części stawki, ale to dobrze bo jest nad czym pracować :)

Ogólnie cała liga zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, tak więc ciesze się że znów moje drogi skrzyżowały się z ściganiem i że będę mógł to robić razem z Wami.

Pozdrawiam i do zobaczenia na torach F1 ! :)
29/04/2017 - 13:53
pocisk
User
Registration: 17/03/2013 - 15:09
Fajnie czyta się takie słowa. Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i więcej osób pójdzie w Twoje ślady a grid F1 znowu się zapełni. :)

29/04/2017 - 21:55
Alfik
Robert Rys
Administrator
Registration: 06/02/2013 - 21:04
Witam Cie i ja serdecznie i zycze fajnej zabawy.

Alfik/Wielebny