Zgłaszanie incydentów

25/07/2016 - 15:33
G Bulat
Grzegorz Bulat
User
Posts: 184
Registration: 17/03/2013 - 21:26
Jak zgłosić poprawnie incydent wyścigowy.
Witam. Chciałem co niektórym przybliżyć jak zgłosić poprawnie incydent wyścigowy, bo niektóre zgłoszenia są mało precyzyjne i trzeba długo się zastanawiać czego dotyczą i kto brał w nich udział.

Tak więc niepoprawne zgłoszenia nie będą rozpatrywane i dlatego wszystkich zgłaszających prosi się o dokładne i rzetelne wypełnianie opisu zdarzenia.

Pkt 1:
Wydarzenie
: na liście powinien znajdować się ostatni wyścig. W tym przypadku GP Węgier w F1


Pkt 2:
Sesja:
z listy wybieramy na jakiej sesji incydent miał miejsce: trening, rozgrzewka, kwalifikacje, wyścig R1 , wyścig R2, wyścig R3. W przypadku F1 wyścig będzie jako R1 a w przypadku EGT bierzemy pod uwagę wyścigi R1 i R2.Pkt 3:
Sprawca:
tutaj musimy poświęcić więcej uwagi. Z listy należy wybrać jak sama nazwa wskazuję sprawcę incydentu. Nię można wybierać sobie osób które w ogóle nie biorą udziału w wyścigu, lub zostawiać domyślnie bez wyboru. Takie zgłoszenia nie będą rozpatrywane.Pkt 4:
Poszkodowany 1
: na tej liście wybieramy osobę poszkodowaną w incydencie, również nie zostawiamy domyślnych nicków. Dokładna analiza i wypełnienie zgłoszenia pozwala na szybszą pracę w ocenianiu zdarzeń. Analogicznie Poszkodowany 2 i Poszkodowany 3 wybieramy nicki osób które ucierpiały w tym samym incydencie.Pkt 5:
Możesz podać nr okrążenia lub czas:
bardzo pomocny i istotny element zgłoszenia. Musimy podać nr okrążenia na jakim było zdarzenie lub czas okrążenia. Doradzam podać czas okrążenia bo jest łatwy do odczytania i bardzo szybko można zlokalizować zgłaszane zdarzenie. Przypominam że czas wyścigu powinien być podawany z powtórki która jest w pobieralni.

Niżej podajemy jeśli chcemy nr zakrętu lub jego nazwę oraz opisujemy krótko i na temat opis zdarzenia. Nie rozpisujemy się na nie wiadomo jakie tematy.
Po prostu opisujemy zajście i wysyłamy zgłoszenie.Poprawnie wypełniona lista pomaga szybciej opracować kary bez zbędnego tracenia czasu na szukanie i domyślanie się kto jest poszkodowany a kto sprawcą. Bardzo proszę wszystkich zgłaszających do trzymania się zasad poprawnego wypełniania zgłoszenia.

Pozdrawiam.
Edited by: G Bulat - Mon, 25/07/2016 - 15:43