Prezentacje zespołów

24/03/2013 - 14:19
Adam Wysocki
Adam Wysocki
User
Registration: 03/03/2013 - 11:32

Jakby ktoś chciał wypromować swój team w F1 i/lub w DTM w trochę inny sposób w całym serwisie IRG, moze zgłosić taką chęć do mnie na maila ([email protected]). Będzie stworzony news na głównej z prezentacji specjalnnie dla potrzeby teamu.

Co w nim będzie zamieszczone? Praktycznie co tylko chcecie. Na news składać się bedzie na pewno:

• Kilka słów o teamie, kierowcach
  • Zdjęcia bolidu*
  • Filmik z przejazdu promocyjnego*
  • Wypowiedzi "przedsezonowe" kierowców, może nawet zadam kilka szczegółowych pytań

*zdjęcia i filmik przesyłacie sami. Wszystkie materiały zostaną umieszczone na fb i youtube. Zdjęcia przed publikacją zostaną odpowiednio przygotowane (logo), a filmik zostanie umieszczony na ligowym kanale youtube. Filmik promocyjny nie jest wymagany.

Całość widzę w mniej lub bardziej poważnej formie, wszystko zależy od tego jak to widzicie. Przed umieszczeniem na głównej oczywiście możliwy będzie wgląd w tekst. Można również samemu zaproponować tekst.

Oczywiście jak każdy news zostanie on umieszczony na ligowym facebooku.

Chęć takiej prezentacji proszę wysyłać do mnie na maila (przypominam: [email protected]), wtedy udzielę więcej informacji oraz omówimy szczegóły. Ze wszystkim startujemy od poniedziałku.

"Dojeżdżam wysego, blokuje skubany aż mi ciśnienie skacze :). Na początku myslałem że wysy za dużo browca łyknoł przed wyscigiem ale nie po prostu taki tor jazdy miał :D" - brovex