Dzięki

27/01/2014 - 14:27
Oldracer
Krzysztof Mijas
User
Registration: 26/03/2013 - 18:52
Dzięki za zabranie licki, nie miałem ostatnio zbyt wiele czasu by z wami pojeżdzić, wystartowałem nie wykonując zaległej kary nie świadomie ( normalnie zapomniałem bo w poprzednim nie startowalem), dopiero przypomniano mi o tym przed drugim wyścigiem do którego nie przystąpilem z powodu zawiechy kompa (zminimalizowałem RFa by sprawdzić na stronie dział kar) po restarcie nie zdążyłem już wejść na serwa.
Gorliwość adminów mogła by się bardziej przydać w powiadomieniu przed wyścigiem o karach do wykonania.
Cóż czytając regulamin nie ma tam nic o ponownym ubieganiu się o licke więc pozostaje mi się z wami pożegnać.
Dzięki wszystkim za miło spędzone chwile pewnie gdzieś na torze sie spotkamy :)
27/01/2014 - 14:48
mr_jaro
Jarosław F.
Administrator
Registration: 16/01/2013 - 23:45
Po pierwsze ponownie lickie uzyskać możesz w każdej chwili wystarczy znaleźć czas na treningi i ponownie pokazać swoją czystą jazdę na wyścigach treningowych. Kolejna sprawa admin nie ma obowiązku przypominania o karze tak samo jak nie ma obowiązku przypominania o limicie okrążeń, to leży w gestii kierowcy i tylko jego bo to jest jego obowiązek. Admini i tak wykonują sporo pracy pomiędzy wyścigami więc jeżeli przed wyścigiem admin chce być zwykłym kierowca i zamiast skupiać się na tym czy ktoś o czymś wie czy nie zacznie się przygotowywać mentalnie do wyścigu i tylko nad nim skupiać to nie miejmy mu tego za złe. Jesteśmy tu po to by się bawić ale każdy z nas ma jakieś obowiązki a obowiązkiem kierowcy jest dopilnowanie wykonania swoich kar i wykonania limitów.

It's all about THE GAME

27/01/2014 - 15:08
Oldracer
Krzysztof Mijas
User
Nie pisałem o obowiązku tylko o gorliwości z jaką zabrano mi licke ktora mogła by sie przełozyć gdzie indziej.
Patrze w kary i to byla 1 kara w obu seriach w tym sezonie 2 kolejne wyscigi nie jechałem mogłem zapomnieć niestety skleroza w moim wieku już jest widoczna. Kar z tego co widze nie jest tak dużo i przypomnienie kto ją ma przed wyscigiem nie zajeło by więcej czasu niż twoja odpowiedź na mój post.
27/01/2014 - 15:08
Patryk Grodzki
Patryk Grodzki
User
Registration: 17/03/2013 - 13:12
Oldi. Ja mam nadzieje ze jeszcze bedziemy mogli sie poscigac np. w Porsche jak za dawnych lat :)
Nie trab szybciej nie moge!
27/01/2014 - 15:41
king81
User
Registration: 07/03/2013 - 08:52
Oldracer: dopiero przypomniano mi o tym przed drugim wyścigiem ...
Gorliwość adminów mogła by się bardziej przydać w powiadomieniu przed wyścigiem o karach do wykonania.

zostałeś powiadomiony jak jest zapisane w logu:
<Chat et="44.6">Tomasz Kawecki: z pitlane w R1 startuje Michal Omelan i Oldracer</Chat>
<Chat et="53.5">Tomasz Kawecki: z pitlane w R2 startuje Oldracer</Chat>
pretensje możesz mieć tylko do siebie, kary zapisane są w dwóch miejscach i jeszcze przypomniałem Ci chatem w sesji WARMUP.
27/01/2014 - 16:31
Oldracer
Krzysztof Mijas
User
Logi nie kłamią wystarczyło przeczytać ale i tak czuje się jak zwolniony z roboty za pięć minut spóźnienia.
27/01/2014 - 16:33
Adam Wysocki
Adam Wysocki
User
Registration: 03/03/2013 - 11:32
Old, ogarnij się i ruszaj na tor ;) Już w niedzielę kolejny wyścig

"Dojeżdżam wysego, blokuje skubany aż mi ciśnienie skacze :). Na początku myslałem że wysy za dużo browca łyknoł przed wyscigiem ale nie po prostu taki tor jazdy miał :D" - brovex

27/01/2014 - 19:47
retsam
Michal Omelan
User
Registration: 03/06/2013 - 15:53
Oldi ja na dodatek się kinga pytałem, który z nas jedzie pierwszy z boksów. Gadka była o tym wielokrotnie.

a dq to chyba dostałeś za całokształt ;)

musisz włączyć większy ogar, zacząć łykać jakieś suple na pamięć i koncentrację - nie poddawaj się tak łatwo :)