Wyścigi Full PC2

12/01/2020 - 19:05
brato
Tomasz Grobelny
Moderator
Registration: 22/04/2013 - 12:59
To ciekawe kto Szanownych kierowców w oficjalnych wyścigach rozwala, obcych nie ma tylko własne nieogary :)
Powodzenia w dzisiejszych wyścigach i do zobaczenia za tydzień.
Patrzę na wszystko z góry i na chłodno i myślę że zacząć trzeba od siebie wymagać.
12/01/2020 - 19:05
PLkris
Kris Kaczmarkiewicz
User
Registration: 28/02/2013 - 19:48
Panowie bo widzę rozdwojenie jaźni u niektórych.
Pisząc pierwszego posta chodziło mi o zabezpieczenie Fulla a nie treningów czy zmianę innych ustaleń.
Przez cały tydzień niech se będzie serwer otwarty tylko tak jak Oldi pisze skrócone sesje.
Podrzucę propozycję a czy Wy coś z tym zrobicie (pewnie nie) to już Wasza sprawa.

Dla pozyskania nowych w tygodniu serwer otwarty:
- trening max 20min
- kwal - bez
- wyścig 10min lub czas potrzebny na stint/ start mieszany

Weekend wyścigowy:
Sobota
- serwer otwarty j/w do 20:45

Dla zgłoszonych starych i tych nowych chcących wystartować i otrzymać licencję powstaje lista zgłoszeń do Fulla na 21:00
- czas zgłoszenia do fulla do 20:30
- jeśli zbierze się odpowiednia ilość osób Full się odbywa i zostaje podane od razu hasło
- serwer zostaje ustawiony w ustawienia na Full od 20:45 z treningiem do 21:15
- 21:15 start kwalifikacji czas standardowy
- po kwalach Full

Niedziela
Standardowa procedura

Pozyskiwanie nowych graczy na pewno nie odbędzie się w taki sposób jak to jest teraz i na pewno w wyścigach Full się tego nie osiągnie.
Ten co będzie chciał do nas dołączyć na pewno to zrobi ale nie uważam żeby wyścig full który jest dla niektórych ważnym narzędziem testowym był odpowiedni. Wystarczy spojrzeć na listę osób które weszły na serwer i no właśnie i........? Gdzie oni są?
Wykazując więcej profesjonalizmu od wspomnianej przez admina amatroki pokażmy że zależy nam na stabilnych kierowcach a nie oszołomach co nawet toru nie znają a chcą się ścigać i my udostępniamy ważny wyścig dla takiego niby narybku.

To powiedziałem ja Jażąbek.
12/01/2020 - 19:12
smigiel
Piotr Smigielski
Administrator
Registration: 07/03/2013 - 23:57
Kogut, nie wysługuj sie kolegą z zespołu... niezrozumienie wynika z czego innego , ja przeciwnikiem nie jestem, ale zwolennikiem zamaykania też nie. Zaraz będziecie tu pisać, że serwery postawiliśmy i tak ustawiliśmy na złość.
Edited by: smigiel - Sun, 12/01/2020 - 19:16

Król mówi co chce, jak chce i kiedy chce. Bo kto Królowi zabroni?

Fuck political correctness!

12/01/2020 - 19:31
Oldracer
Krzysztof Mijas
User
Registration: 26/03/2013 - 18:52
Myślę że wszyscy chętnie zobaczymy nowych kierowców, uważam jednak że obecne ustawienia sesji temu nie sprzyjają sesji full race też powinno być więcej wtedy jedną można zrobić zamkniętą .
Sesje mini praktycznie nie istnieją bo nie można ich w PC2 głosować a godzina treningu odstrasza żeby przejechać się 10 min w wyścigu.
( po za tym jest błąd w opisie w lobby gry,pisze że sesja race to 10 laps a ustawione jest 10 mim , osobiście jestem za 10 laps )
Jeżeli mamy się mniej rozbijać, co tak łatwo nam zarzuca administracja, to tylko jazda w grupie może przenieść jakiś efekt tu chyba każdy się zgodzi, po za tym aby sobie pojeździć 1h treningowe kółka to nie jest mi do tego potrzebny serwer mogę to robić offline, żadna różnica. Co do adminów to oczekiwał bym jakiś merytorycznych odpowiedzi a nie porównywania członków ligi do "nieogarów"
Edited by: Oldracer - Sun, 12/01/2020 - 19:44
13/01/2020 - 17:03
Kogut
Lukasz Kogut
User
Registration: 24/07/2018 - 22:40
smigiel: Kogut, nie wysługuj sie kolegą z zespołu... niezrozumienie wynika z czego innego , ja przeciwnikiem nie jestem, ale zwolennikiem zamaykania też nie. Zaraz będziecie tu pisać, że serwery postawiliśmy i tak ustawiliśmy na złość.

Nie zaglądalem w temat bo bylem zajety wyscigiem i w sumie obojetny mi ten pomysl. Dzis zaglądam a tu takie cos i jeszcze 2 strona dyskusji. Wow
Kilka wiec ode mnie zdan bo wywolales mnie do tablicy.
1.nie czytacie ze zrozumieniem, temat prosty a potraktowany znow jak atak na IRG
2. Nie jestem za sesjami 20min jak juz bo ani stinta nie pocwiczy.
3. Nie mam zamiaru tracic czasu na polemike w takich tematach, bo konczy sie nieprzyjemnie jak widac
4. Kris plis wyjasnij smiglowi tu oficjalnie ze nz takie tematy wogóle nie dyskutujemy i nie dyskutowalismy oraz ze sie Tobą nie wysluguje
5. Smigiel jak widzisz są osoby ktore tez mają wlasne zdanie i widzą Wasze nastawienie w tak prostym temacie, wiec sie nie odzywają lub jak kris walą bezposrednio w formie ktora troche powinna dac do zrozumienia
13/01/2020 - 17:56
smigiel
Piotr Smigielski
Administrator
Registration: 07/03/2013 - 23:57
@Kogut - no to ok, to nie ty. Pomyliłem się może.
@Kris - to po co to pisać jak wątpisz, że to coś da?? "Podrzucę propozycję a czy Wy coś z tym zrobicie (pewnie nie) to już Wasza sprawa."
Ile razy można powtarzać, że zawsze słuchamy waszych propozycji i bierzemy je pod uwage(powiedz, że prawda @Kogut) i zmieniamy jak tylko się da? Już po Krisa poście zareagowaliśmy i postanowiliśmy zmienić coś na lepsze według propozycji. I postanowiliśmy zrobić to po wyścigu ferrarek, podczas ustawiania nowego toru.
I na tym zakończę aby nie antagonizować, bo rozgorzeje niepotrzebne ognisko. Powodzenia
Edited by: smigiel - Mon, 13/01/2020 - 17:57

Król mówi co chce, jak chce i kiedy chce. Bo kto Królowi zabroni?

Fuck political correctness!

13/01/2020 - 19:21
Oldracer
Krzysztof Mijas
User
Registration: 26/03/2013 - 18:52
No ok zmieniliście trening z 60min na 30min bez słowa odpowiedzi na propozycje Krisa czy moje bo te odpowiedzi które były raczej nie były merytoryczne, czemu unikacie otwartej dyskusji? Z przedstawionych propozycji i ich analizie można zawsze wyciągnąć jakieś wnioski i coś zmienić lub nie uzasadniając swoje stanowisko.
Reasumując temat rozpoczął Kris w skrócie chodzi o to że jest 1 Full i chciałby mieć możliwość go przejechać, środkiem ma być hasło na serwer blokujące dostęp dla nieogarniętych kierowców, stanowisko adminów jest takie aby jednak tego dostępu nie blokować mając na uwadze rozwój ligi.
Moja propozycja w tym zakresie jest taka aby w sobotę kiedy rozgrywamy fulla sesje ustawić od godz 19.30

GT trening 30min Qval 10min Race 35min

Cała sesja z przełączaniem to ok 90 min, do godz 24 mamy 3 fule

F1 trening 30min Qval 10min Race 45min

Tutaj 3 sesje skończą się 30 min później, jeśli w tym czasie nie będzie już nikogo władnego żeby przełączyć sesje na standardowe nic się chyba nie stanie jak się je przełączy w niedziele rano.

Myślę że można tu pogodzić oba stanowiska Kris jak go rozwalą w pierwszym Fullu będzie jeszcze mógł po uspokojeniu nerwów spróbować jeszcze 2 razy, rozwój ligi raczej przy tak ustawionych sesjach też nie ucierpi wręcz odwrotnie.
Organizacyjnie to chyba też nie problem, włączamy sesje i wyłączamy po 3 Fullu albo na drugi dzień.

Co do sesji które mamy w tygodniu 30 min treningu to chyba najlepsze rozwiązanie co do długości sesji race optował bym jednak za 10 laps nie minut tak jak mówi info w lobby gry, to tylko 4 okrążenia więcej niż robiliśmy na poprzednim torze w ciągu 10 min a powinno być więcej korzyści, będzie więcej robionych stintów i to nie solowych tylko w kontakcie z innymi zawodnikami, czas wyścigu w stosunku do treningu powinien być bardziej atrakcyjny dla potencjalnych nowych kierowców, będzie więcej materiału dla administracji do oceny przy przyznawaniu licencji.

Myślę że warto przemyśleć te propozycje i się do nich ustosunkować , a nie wylewać żali pretensji i pisać co ślina na język przyniesie.
Edited by: Oldracer - Mon, 13/01/2020 - 19:29
13/01/2020 - 20:19
IRG Administration
EMPEROR
Administrator
Registration: 09/03/2013 - 17:27
Ustawienia serwerów.

Od poniedziałku do soboty do godziny 19:

seria formula
30 minut trening
15 minut wyścig // minuty bo - względy ustawieniowe configu, szybciej dla nas, a przy okazji po wyścigu ukończonym jest już "stint"

seria GT
30 minut trening
20 minut wyścig // minuty bo - względy ustawieniowe configu, szybciej dla nas, a przy okazji po wyścigu ukończonym jest już "stint"

Soboty od okolo 19:30 do 19:30 w niedzielę:

20 minut trening
10 minut kwalifikacje
15 minut wyścig dla Formułki
20 minut wyścig dla GT ków

Niedziela godzina 19:00 serwery OFF // przerwa techniczna dla ustawień pod wyścig i dla ekipy IRG TV
godzina 20:00 ON serwery gotowe do wyścigu