[S] Sprzedam części : Thrustmaster T300 # Pedały T3PA-PRO # H-Shifter # F1 Addon wheel # Wheel Stand Pro.

27/05/2019 - 20:33
Bartek Www
Bartek Wlacek
User
Registration: 01/03/2016 - 16:26
[S] Sprzedam następujące części :
# Thrustmaster T300
# Pedały T3PA-PRO
# H-Shifter
# F1 Addon wheel
# Wheel Stand Pro.

1). Kierownica jest w pełni sprawna. Nie ma problemów z FFB. Działa tiptop. Model z podstawowymi 2 pedałami. Brak faktury
2). Pedały T3PA-Pro dokupione do kierownicy T300, w pełni sprawne wraz z Conicalem który był w komplecie. Faktura elektroniczna morele.net
3). H-Shifter w pełni sprawny. Dwie nakładki biegów (1-7)+R a także +/- , kabel w zestawie do podłączenia do kierownicy H-Shifter, poszukuję nadal drugiego kabla z końcówką USB... , Faktura elektroniczna morele.net
4). F1 Addon Wheel - w pełni sprawny addon F1 do kierownicy T300, Paragon.
5). Wheel Stand Pro - w pełni sprawny z mocowaniem do H-Shiftera oraz pedałów T3PA-Pro, Faktura elektroniczna.

Mam na imię Bartek.
Sprzęt kupiłem na oko z 2-3 lata temu i prawie go nie używałem. Ścigał się u Was mój kolega "Sync", i oglądając Wasze poczytania ligowe swego czasu mocno się napaliłem na "simracing" ale zawsze brakowało czasu i prędkości na torze by móc się ścigać, a może i chęci. Chciałbym więc sprzedać sprzęt bo i tak go nie używam.

Proszę osoby zainteresowane o kontakt telefoniczny : 536-336-340 Bartek,
Sprzęt można osobiście obejrzeć w Radomiu.
Natomiast możliwa bezpłatna dostawa do Warszawy.

Zdjęcie poglądowe co jest do sprzedania (a szczegółowe dla zainteresowanych na email):
Edited by: Bartek Www - Mon, 27/05/2019 - 20:33
27/05/2019 - 20:35
Sync
Tomasz Bartkiewicz
User
Registration: 10/10/2014 - 16:39
Pomagałem pakować ; )