Zapowiedź IRG TCR Race of Zolder

Belgijski tor Zolder oczekuje na kierowców, jak wiemy z rozegranego w ostatnią niedzielę wyścigu z zimowych formułek potrafi w przypadku deszczu mocno utrudnić uzyskiwanie dobrego rezultatu. Można relację zobaczyć tutaj. Trudne technicznie zakręty, różnice w terenie weryfikują w brutalny sposób stopień przygotowania kierowcy do danego wyścigu. 

W klasyfikacji kierowców IRG TCR 2018 nie mamy takiego ścisku jak we wspomnianej WF ale drugi w sezonie weekend może nam już przyblizyć w jakiej formie są kierowcy którzy zdecydowali się na jazdę w przednionapędowej wersji "puszek".

Prowadzi Daniel Stepkowski, "Stepek" swoim występem podczas pierwszego weekendu sezonu IRG TCR 2018 pokazał że będzie liczacym się uczestnikiem tej rywalizacji. W pierwszym wyścigu odniósł zwycięstwo a po odwróceniu gridu w R2 potrafił wywalczyć 2-gą pozycję z niewielką stratą do wygrywającego ten wyścig Marka Cieślaka.

 Zapraszamy kibiców do oglądania relacji na kanale naszego partnera MotogamesTv, pocisk z gośćmi swoimi głosami kolejny raz opowiedzą przede wszystkim o zmaganiach kierowców na torze umilając swoje rozmowy ciekawymi informacjami ze świata sportów motorowych, esportu, wyścigów, gier, itp. 

Poniżej prognoza pogody:

Kategoria: