Zapowiedź IRG TCR Race of Valecia

Kierowcy i zespoły przygotowują swoje "puszki" do pierwszego weekendu.

Na tym samym torze co tydzień temu seria IRG WF 2018 rozpoczynamy rywalizację w zimowym sezonie "puszek" . Mod TCR węgierskiej grupy Simco to napędzane na przednią oś 6 aut, VW Golf, Honda Civic, Seat Leon, Ford Focus, Audi TT oraz Opel Astra - to z tych aut kierowcy wybierają najbardziej dopasowane do własnych preferencji pojazdy. W realnych wyścigach seria ta powstała w 2014 roku. Podobnie jak w szybszej serii będziemy ścigać się na 5-ciu tych samych co w WF torach, zasady rywalizacji czyli po dwa wyścigi 35 minutowe z odwróconą pierwszą 10-tką.

Wszystko to po to aby łatwiej i przyjemniej spędzić długie zimowe wieczory.

Różnice w autach są tylko wizualne, inny widok z kabiny, kierownice z lewej lub z prawej w zależności od marki pojazdów.  Zasady regulaminowe zblizone do tych z IRG WF 2018 ale jak ktoś zapomniał lub zgłosił się tylko do sezonu IRG TCR 2018 dla przypomnienia link do regulaminu .

Kierowcy już dość licznie sprawdzają swoje tempo i spodziewamy się że widowisko, które będzie można obejrzeć na kanale MotogamesTv spełni oczekiwania kibiców.

Transmisja jak zwykle zacznie się od 21:00, wtedy ruszą kwalifikacje,  nasz wóz transmisyjny goszczący u smigla uruchomi w swoim "czaderskim" studio przekaz na cały świat. Głosów swoich udzielą: Pocisk , Dominik i goście. Jak zwykle będą konkursy, ciekawostki i przede wszystkim opis walki na torze.

Czas zaplanować wieczór 14-stycznia, nie zapomnieć o zapasach bo przekąsek i napojów nie może zabraknąć.

Zawodnikom życzymy dobrej zabawy przez cały sezon, tym którzy będą walczyć o swoje cele przypominamy, dobry start to dopiero początek bo punkty są dopiero za ukończony wyścig.

Serdecznie zapraszamy kierowców na tor a kibiców przed ekrany.

 

Kategoria: