Zapowiedź IRG TCR Race of d'Albi

Po dwóch poprzednich weekendach na czele klasyfikacji indywidualnej z peletonu wysunął się Stepek, kierowca ten w 3 z dotychczas 4 rozegranych wyścigów był na 1 lub 2 miejscu, tylko w ostatnim wyścigu nie zdołał wbić sie na podium zajmując 4-tą pozycję. Tak równa jazda skutkuje tym, że uzbierał 112 pkt i z lekką przewagą nad peletonem składającym się z kilku kierowców ma szanse na dobry końcowy wynik w sezonie zimowym TCR.

Ale . . . dopóki nie dojedziemy do ostatniego wyścigu, dopóki kierowcy nie przejadą lini mety widząc machających flagą w szachownice stewardów nie dzielmy skóry na tym niedźwiedziu.

Po drodze wiele może się wydarzyć a tempo tych kierowców, którzy obecnie znajdują się za liderem nie było wcale gorsze. Inni kierowcy mieli mniej szczęścia a czasem zwykły pech odbierał im cenne punkty.

Trzeba wspomnieć, że zespołowo nasi poczciwi emeryci w osobach wielebnego Alfika oraz Romana (nie tego od zup Cool ) czyli słynne na wirtualnych torach Old Bones wygrywają w tej klasyfikacji. Sytuacja jest dość specyficzna bo w tym sezonie mamy większość "samotnych wilczków" , którzy tylko na własne konto zbieraja punkty. W sumie zespołów mamy "aż" 3 więc można by powiedzieć, że podium mają wszyscy zagwarantowane.

W poprzednią niedzielę na torze d'Albi oglądaliśmy zmagania w serii WF 2018 i nie zabrakło emocji, wyprzedzania, zwiedzanie poboczy awarie silników i brakujące paliwo. To wszystko oprócz walki o każdą pozycję zapewniło spędzenie miłego wieczoru naszym kibicom.

W tą niedzielę będziemy mogli kolejny raz dzięki komentatorom z IRG Studio oglądać zmagania z rywalami oraz własnymi słabostkami naszych wyśmienitych kierowców na kanale MotogamesTv

Zapraszamy kibiców, na niedzielę proponujemy zestaw chrupiąca bagietka oraz świeżutkie mule ;)

 

Z ostatnich wróżb naszego pogodowego szamana wynika, że w niedzielę wieczorem sucho nie będzie.

Kategoria: