WAKACJE 2017 NA PÓŁMETKU

Trzeci "kurort", który odwiedzamy podczas "tegorocznego urlopu" to 

 

CADWELL PARK

 

 

Czołem obozowicze! 

Jak to stara prawda głosi,

Kto zza wody się przenosi,

Temu w oczy wieje wiatr,

Kto z benzyną za pan brat.

Jeśli lubisz dźwięk silnika,

Ślady popalonej gumy,

Jest tam autko co fest bzyka,

Driver pękający z dumy.

Są pagórki oraz lasy,

Serpentyny, wygibasy,

W górze fanów milion łap,

to RADICAL SUMMER CUP.

Lirycznym wstępem osiągnęliśmy półmetek zmagań w naszej wakacyjnej przygodzie z silnikiem Hayabusy ubranym w nadwozie. Jakbym Wam miesiąc temu powiedział, że spędzicie wakacje z sercem jednego z najsilniejszych motocyklów świata, to pewnie byście mi w to nie uwierzyli. Z racji regulaminu, który drodzy turyści podpisaliście, jako "biuro podróży" informujemy, że zwrotu kosztów po odbyciu dwóch turnusów nie przewidujemy. W związku z powyższym przedstawię "całą prawdę" o wakacjach przez Was zakupionych.

Następny kurort jest bardzo ubogo wyposażony we wszelakie dodatkowe atrakcje, właścicielom na etapie budowy nawet nie chciało się wyrównać terenu, zrobić odpowiednio szerokiej nitki do zabawy itd. Jednymi słowy poszli wtedy po kosztach i powstało coś, czemu będziecie musieli stawić czoła w następnych animacjach przewidzianych w planach turnusu. Jednak nie załamujcie rąk i nie szukajcie na siłę biletów na powrót do kraju, bo nawet w tak spartańskich warunkach można się doskonale bawić. Niech przykładem tego będzie poniższa fotografia. Skoro motocykle mogą tam skakać, to i śmiem twierdzić, że nasz "wynalazek" będzie w stanie oderwać się od ziemi. Powodzenia.

 

 

Oczywiście jak zwykle apelujemy o rozsądne zachowanie podczas zabawy, a tablicę ze spisem zasad korzystania z obiektu znajdziecie pod tym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z zapisami przed rozpoczęciem turnusu.

 

ZYCZYMY PAŃSTWU MIŁEGO, PEŁNEGO POZYTYWNYCH WRAŻEŃ ODPOCZYNKU

 

Chodzą słuchy, że jedna z wytwórni telewizyjnych planuje stworzenie z tego wydarzenia reality show, które będzie nadawane na kanale 777 platformy youtube, emisja w każdą niedzielę od 21:00

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

Start kwalifikacji 21:00

 

Wyścig #1: 21:25

 

Wyścig #2: 22:00

 

Orange zone obowiązuje w sektor 1

 

Proszę przeczytać regulamin ligi oraz wszystkie ogłoszenia administracyjne. Tam jest wszystko co wam potrzebne. Ale oto kilka najważniejszych rzeczy o których należy pamiętać aby nie popsuć wyścigu sobie, a przede wszystkim innym:

Nie zapomnieć odpalić IRG Toola przed wejściem na serwer - bo zostaniemy wyrzuceni z serwera. Uruchomiona również wtyczka DAQ. Obowiązuje wysłanie telemetrii po preQ, kwalifikacjach i wyścigu

W kwalifikacjach nie blokujemy tych na szybkim kółku. Jeśli popsuliśmy swoje okrążenie - też nie blokujmy innych.

Na starcie na prostej S/M nie zmieniamy linii jazdy bez upewnienia się, że mamy miejsce - to była główna przyczyna karamboli na full i mini races jeszcze przed dotarciem do T1

Pamiętamy o zasadzie 2W. Zostawiamy miejsce jeśli rywal zrównał swoją przednią oś z naszą tylną.

Tylko jeden raz możemy zmienić tor jazdy broniąc wewnętrzną. Przed następnym zakrętem możemy zjechać w kierunku zewnętrznej, ale zostawiamy rywalowi już miejsce na dohamowanie.

Powrót na tor z pobocza tylko gdy jesteśmy 100% pewni, że nikt nie nadjeżdża i nigdy prostopadle do toru - najlepiej ustawić się równolegle na poboczu i wtedy bezpiecznie wjechać na tor kontrolując co jest w lusterkach.

Jeśli wyspinujemy i zatrzymamy się na środku toru, blokujemy hamulce i nie pozwalamy autu się toczyć - NIGDY nie ruszamy dopóki tor nie będzie całkowicie pusty. Zawodnika, który jest unieruchomiony - łatwo ominąć nawet na środku toru. Zawodnik, który się porusza lub toczy jest nieprzewidywalnym "celem".

 

 

Qualification starts at 21:00

 

Race #1 at 21:25

Race #2 at 22:00

 

Orange zone applies in sector 1

 

First of all, you should read the rules and all administration annoucements. There is everything you need. But here are some important things to keep in mind not to spoil your own race or another driver's one:

Do not forget to run IRG tool before entering the server , in other case you will be kicked from the server. 

DAQ plugin should also be runnig. Telemetry data are obligatory after pre-qualification, qualification and race. 

In qualifying outlap do not disturb another drivers on their fast lap. If you have spoiled your lap - do not retard others drivers as well.

At the start on start/finish straight do not change your driving line without making sure that there is a place for your car - it was the main cause of crashes on full and mini races.

Remember the main 2-wide principle. Leave the space if your opponent is next to you - at least his front wheels is 'neck and neck' to your rear wheels before a turn.

Only once we can change the driving line defending our position. Before the next bend, we can back towards the outside line, but you have to leave your opponent space for braking.

Back on track from grass/gravel only when you are 100% sure that no one ever comes up - the best way is to set your car parallel to the track and then safely enter the asphalt.

If you spin off and stop in the middle of the track, push the brakes and do not let your car to roll - NEVER move until the circuit is completely empty. A car which stand still is easy to get around, even in the middle of the track. The player who moves or rolls is an unpredictable aim.