Zapowiedź Suzuka GP IRG GTE 2018

Podczas dwóch wyścigów na Estoril Zbigniew Siara nie dał szans swoim rywalom zwyciężając w obu wyścigach. Jego łupem padło też PP w kwalifikacjach. Walka o podium podczas tego weekendu rozgrywała się pomiędzy trójką kierowców, wspomnianym Zbigniewem, Danielem Stepkowskim oraz Maciejem Bekasem. Zdominowali oni swym tempem ten wyścig, pozostali kierowcy nie nudzili się wcale i o niższe pozycje trwała też znakomita walka. Lo-oz , który po tym GP wykluł się w końcu stał się jak sugeruje nazwa jego zespołu pełnokrwistym Kogutem. Oba wyścigi były pełne emocji, działo się dużo ciekawych rzeczy na torze i jak ktoś jeszcze nie oglądał transmisji z tych wyścigów zapraszamy na kanał MotogamesTv  gdzie można to wszystko obejrzeć.

Oczywiście w ten nadchodzący najbliższy niedzielny wieczór będzie można obejrzeć też relację z kolejnego GP sezonu IRG GTE 2018. Tym razem kierowcy oraz kamery wozu transmisyjnego udadzą się do kraju "kwitnącej wiśni". Na znanym przecież chociażby z nie tak dawno rozgrywanych zawodów w serii IRG Formuła 2018 obiekcie będziemy oglądać zmagania kierowców w "puszkach"

Tor znany wszystkim kibicom i kierowcom stawia wysokie wymagania, wąska nitka wijąca się w kształt ósemki nie toleruje błędów. Zapowiada to kolejny emocjonujący wieczór z IRG.

Zapraszamy więc serdecznie wszystkich fanów wirtualnego ścigania.

Przypominamy wieczory z serią GTE rozpoczynamy od 20:45.

 

 

Kategoria: