Zapowiedź Sebring GP IRG GTE

Wielkie emocje przed nami, już w najbliższą niedzielę po raz ostatni w 2018 roku kierowcy ligii zasiądą za sterami aut.

Będzie to mamy nadzieję widowisko na miarę sezonu. Tak wypadło, że rozegramy ten wyścig na torze Sebring, znany wielu kierowcom tor został wybudowany na terenie lotniska wojskowego. Część toru przebiega na pasie startowym.

W przypadku sezonu GTE mamy dwóch pretendentów do zdobycia tytułu mistrza. Daniel Stepkowski i Zbigniew Siara to jedyni kandydaci do najwyższego stopnia podium. Trzecie miejsce najprawdopodobniej zajmie Kamil Karuś, który ma sporą przewagę nad Maciejem Bekasem. Tylko ogromny pech odebrać może Kamilowi najniższy stopień podium. W klasyfikacji zespołowej mamy walkę o drugą pozycję, Rage Rooster ma 13 pkt straty do Infinity Racing Team, gdyby Szymon Piwiński brał udział w wiekszej ilości wyścigów mógłby ten zespół ( Infinity) powalczyć o najwyższą pozycje w klasyfikacji drużynowej. Na pierwszym miejscu SimRacing Poland Team.

Tor Sebring International Raceway to arena ostatniej rundy na łamach naszej ligii w 2018 roku i zapraszamy kibiców na transmisję w niedzielę od 20:45.

Studio IRG zrealizuje od strony medialnej to widowisko a obejrzeć będzie można wszystko na kanale MotogamesTv. Chcemy podziękowacć za współprace z Motogames w roku 2018 i mamy nadzieję na dalszy ciąg.

Niech silniki zaryczą po raz ostatni w tym roku.

Do zobaczenia wkrótce po nowym roku, od 6 Stycznia kibice będa mogli obejrzeć zimowy sezon PROTOTYPE CHALLENGE IRG WINTER, transmisje prowadzić będzie duet Andrzej i Sobol.

 

 

Kategoria: 

Comments

Gdyby babka miala wąsy... 

Na gdybaniu nic sie nie ugra ;)