Zapowiedź IRG Formula 2018 GP Niemiec

9-ta runda IRG Formula 2018 zaprowadzi nas na tor Hockenheim, tak jak w prawdziwej F-1 zeszłoroczny kalendarz ominął ten tor. Będzie to mamy nadzieje udany powrót tego toru, wybudowano go w 1936 roku, i był to testowy tor Srebrych Strzał.

Do roku 2001 używano dłuższej bo ponad 6-cio kilometrowej wersji, Hermann Tilke przeprojektował na początku XX wieku i skrócił nitkę tego obiektu. Mamy tu szybkie łuki jak t1 ale i bardzo ciasne nawroty jak t4, można wybierac pomiędzy prędkością potrzebną na prostych a technicznymi sektorami 2 i 3 gdzie w dość wąskiej nitce toru łatwo o popełnienie błędu.

Zapraszamy kibiców na wspólną zabawę w niedzielny wieczór, kto ma ochote może spędzic z nami wieczór oglądając relację przegryzając grillowanym wurstem. Kierowcom przypominamy o jutrzejszym wyścigu testowym.

Okrążenie toru z Lukaszem Ladmannem  https://youtu.be/-FZ6E4rtprY

Sebastian Kosmala nie pojawił sie na ostatnim GP Wielkiej Brytanii ale walczący o kolejne punkty kierowcy zapewnią nam na pewno sporo emocji, Adrian Kot, Łukasz Ladmann, Zbigniew Siara, Paweł Mrówka oraz Szymon Piwiński to czołówka klasyfikacji indywidualnej, różnice punktowe pomiędzy nimi są niewielkie co podgrzewa temperaturę walki o punkty. Nie będą się zapewne nudzić też kibice oglądając rywalizację kierowców z dlaszych pozycji. Fortuna jak to mówią na pstrym koniu jeździ.

Zapraszamy kierowców na treningi a kibiców na relację poprowadzoną przez Andrzeja https://www.twitch.tv/nitjsefni na kanale MotogamesTv

Strona do wtyczki pogodowej w formie linku: https://www.wunderground.com/weather/de/hockenheim/IHOCKENH33?cm_ven=pws...

Kategoria: 

Comments

pocisk's picture

Ftyczki bedom latać jak na łobrasku :)

smigiel's picture

to UFO