IRG EGT 15/16 - R11 - GP Estoril - Zapowiedz

Portugalski tor "Autodromo do Estoril"  już w najbliższą niedzielę będzie areną zmagań kierowców serii IRG EGT 2015/16. Do końca pierwszego sezonu serii EGT pozostały dwa wyścigi i prowadząca dwójka, czyli Mrkubool i W Lukas rozegra pomiędzy sobą walkę o mistrzowski tytuł. Wyraźną przewagę od samego początku sezonu posiada MrKubool i to on jest bliżej celu, jednak ostatnie 3 wyścigi padły łupem W Lukasa, który po mniej udanym starcie sezonu, napedził się niczym dobrze naoliwiona lokomotywa i goni Kubola z całych sił. Ale czy zdąży? Matematycznie jest to jeszcze możliwe. Nie mniej ciekawie zapowiada się bój o najniższy stopień podium, czyli 3 miejsce. Kilku kierowców, przy odrobinie szczęścia, może jeszcze załapać się na najmniejszy z ufundowanych pamiątkowych pucharów IRG. Tak więc sytuacja nam się zagęszcza niczym fabuła dobrego dreszczowca i w niedzielny wieczór, czeka nas arcyciekawy wyścigu na portugalskim obiekcie. 

Estoril - tor bardzo techniczny, wręcz wymarzony aby sprawdzić kto zasługuje na laury, a kto będzie musiał szukać szczęścia później, już raczej w nowym sezonie IRG. Licząca 4182 m harakterystyczna pętla toru, to w głównej mierze zacieśniające się zakrety, szykana, długa prosta i spore zmiany wysokości.

Ważna informacja dla startujących: Orange Zone podczas I-go okrążenia, obowiązuje do końca 2-giego sektora !!!

 Administracja prosi o zachowanie szczególnej ostrożności i przypomina że wyścig trwa pełne 70 min.

 Administracja przypomina również o obowiązkowym wysłaniu telemetrii po zawodach.

Te wszystkie rewelacje czekają na zawodników i kibiców  już w najbliższą niedzielę 6 marca o 21:00, kiedy to rozegrana zostanie 11 runda najpopularniejszego sezonu IRG - EGT. Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych: relacja BigMac-a, pociska i forlorna na kanale naszego partnera MotogamesTv powinna przynieść wiele emocji. Zawodnikom życzymy udanego wyścigu i pozytywnych emocji, a kibicom  podczas oglądania naszej transmisji przypominamy: "za wyrzucony z emocji monitor lub telewizor administracja ligii nie odpowiada"   ;)

 Silniki niech zaryczą pełnym ogniem, a łącza niech rozgrzeją się do czerwoności

  IRG World znowu wkracza do akcji!

 

Pogodynka:

Kategoria: 

Comments

Ostatnie 3 wyścigi(ostatni) nie padły łupem Lukasa, bo przecież ostatni wygrał MrKubool;)

Wg jakiej matematyki generalkę może wygrać Wojtek Lukas?:)

Eeeee chyba pomyliłem zapowiedzi;)