[16-03-2013] IRG World - zaczynamy!

Po wielu lepszych i gorszych chwilach, po wzlotach i upadkach projektu, z poślizgiem czasowym ale z niemniejszą determinacją ruszamy!

Bez zbędnej gadaniny przejdę od razu do konkretów. Zaczynamy z dwiema seria wyścigowymi, a mianowicie królowa sportów motorowych F1 na naszej motyfikcja moda FSONE 09 oraz DTM na modzie SDI DTM 2012. Obje serie beda rozgrywane na rFactor 1. Na start udostępniamy również w całości nasz serwer Team Speak oraz stronę w podstawowymi funkcjonalnościami takimi jak newsy czy forum.

Co w planach? Już niedługo oddamy do waszej dyspozycji serwery rFactor 2, na którego również przygotowujemy 2 serie wyścigowe. W stadium rozwojowym jest projekt statystyk ligowych, a mniejsze dodatki ligowe są i bedą dodawane i ulepszane przez cały najbliższy czas jak chociażby narzedzie do szybkiej instalacji modów.

To wszystko ładnie wygląda jeśli chodzi o zasoby techniczne ale przecież liga to nie tylko serwer ale i ludzie, bo bez Was liga nie istniej. Dlatego kierujemy się do was z kilkoma prośbami:
- Jeżeli masz jakiś pomysł odnośnie jakieś ligowej funkcjonalności, wyglądu, zasad czy czegokolwiek nie zwlekaj! Wejdź na forum i napisz, gwarantujemy Ci, że żaden pomysł nie zostanie z góry odrzucony.
- Twórcy serwisu to tylko ludzie, każdy również popełniają błędy, tak więc jeżeli znalazłeś  (drogi Użytkowniku) błąd, w jakimś systemie ligowym czy stronie, zgłoś to niezwłocznie.
- Prosimy o trochę wyrozumiałości, każdy administrator oprócz ligowego ma też własne prywatne życie, prace czy szkołę na głowie i nie zawsze może od razu odpowiedzieć, naprawić coś czy pomóc.

Na koniec tego wstępu chciałbym Wam wszystkim życzyć zawsze dogrzanych opon, niekończących się tarczy hamulcowych i na torze oglądanej tylko flagi z biało-czarną szachownicą. Powodzenia ;) 16-03-2013

Kategoria: