Zapowiedź IRG Winter Trofeo

Za oknami w większości naszych domów dni są coraz krótsze. Te pochmurne przeplatają się już tylko z przebłyskami słońca. Kto z nas w takie dni nie zatęskni za słonecznym południem Europy? Ilu deficyt witaminy D3 musi w takie długie wieczory uzupełniać suplementami? Wychodząc niejako na przeciw zaleceniom w nadchodzącą zimę IRG zabiera wszystkich w Tryumfalną podróż w promieniach słońca południa Europy.

IRG WINTER TROFEO to nasza propozycja dla fanów simracingowych wyścigów. Niczym plaża z darmowymi drinkami czeka na Was zimowa przygoda z IRG.

Kuracjuszom proponujemy dość długi turnus ale obiecujemy, że warto. Kuracja będzie składać się z dwóch składników: jednym z nich będzie IRG Winter Trofeo Dallara czyli auto zalecane przede wszystkim fanom aut jednomiejscowych, bez dachu. Włoska marka powstała w 1972 roku i budowała konstrukcje dla różnych serii wyścigów. Na zimowe wyścigi oddajemy do dyspozycji kierowcom auto w specyfikacji F3 z roku 2017. 

 

 

 

A kolejnym składnikiem kuracji będzie coś dla miłośników jazdy z dachem:

IRG Winter Trofeo Lamborghini czyli pełnokrwiste i rasowe "Lambo" Huracan Super Trofeo Evo od Real Series Symulation z naszymi małymi modyfikacjami dla celów ligowych. Te auto nie jest dla mięczaków ale po poznaniu jego uroków daje emocjonalnego kopa.

Kalendarz zapewnia dla chętnych na obie serie zajęcia na całą zimę, ale jeśli któreś z tych aut będzie tym pierwszego wyboru dla Was to zależy to już tylko od Waszych upodobań. Forma wyścigów w obu seriach taka sama - to sprawdzone już połączenie 20+60 minut. Obie serie będą gościć na tych samych torach południa Europy co pozwoli łatwiej i przyjemniej spędzić z nami zimowe wieczory. Pełen kalendarz poniżej:

6 grudnia - Lambo - Mugello
13 grudnia - Dallara - Mugello
20 grudnia - Lambo - Monza
27 grudnia - Dallara - Monza
03 stycznia - Lambo - Misano
10 stycznia - Dallara - Misano
17 stycznia - Lambo - Algarve
24 stycznia - Dallara - Algarve
31 stycznia - Lambo - Vallelunga
07 lutego - Dallara - Vallelunga
14 lutego - Lambo - Adria
21 lutego - Dallara - Adria
28 lutego - Lambo - Imola
07 marca - Dallara - Imola

Zasady oraz regulaminy wkrótce na forum w tematach danych serii, wraz z IRG Toolem pojawi się dzisiaj mod Lamborghini i tor "zero" do testów tego auta. Zapisy już wkrótce, poinformujemy o tym w osobnych wiadomościach.

Kategoria: 

Comments

smigiel's picture

Dallarka od ASR, czemu nic od studio? ;)

pocisk's picture

Może administracja wie coś więcej ;) 

smigiel's picture

z tego co wiadomo... tyloo auta Endu i GT3 sa ok i małe stare autko F2 jest ok ....reszta popsute opony deszczowe i defekt graficzny taki, który dyskwalifikuje te cudowne mody ... bo nie da się nimi w zmiennych warunkach jeździć.... dlatego brak komentarza w zapowiedzi... ale ja nke wytrzymałem tego i mówie jak jest.

brato's picture

Dziękuję za wyręczenie w odpowiedzi, mi by tyle gładkich słówek na temat Studio 397 nie udało się napisać.

rex's picture

Lambo na ALgarve i Imoli? Fiu, fiu!!! Combo dla prawdziwych mężczyzn:) Na reszcie torów powinno być spokojniej, ale na tych dwóch będzie naprawde ciekawie:D Szybkie łuki ze zmianą kierunku na hamowaniu, oj niełatwo będzie nad tym zapanować, a Lambo wierzga i to dobrze. Tire management będzie odgrywał kluczową rolę;-)