Plany na przyszłość

Zeszło nam trochę dłużej niż myśleliśmy z ustaleniem kalendarza na rok 2020. Na rynku gier które nas interesują zmiany oraz dynamiczna sytuacja Roberta Kubicy były głównym powodem tego opóźnienia. Poniżej przedstawiamy kalendarz na rok 2020. Jak widać zaczynamy już 5 stycznia. Ciąg dalszy eksploracji Project Cars 2, seria a właściwie serie od których rozpoczniemy nasze ściganie po nowym roku. Zapisy do tych sezonów otworzymy już w przyszłym tygodniu.

15 marca rozpoczyna się sezon IRG Formula 2020. A w kwietniu rozpoczynamy sezon DTM. Na obecną chwilę chcemy dać mod od URD (płatny).  Przedstawiony kalendarz ma pokazać Wam nasze plany i oczywiście może ulec pewnym zmianom. Niemniej macie obraz naszych zamiarów. Jak sytuacja rozwinie się w w trakcie trwania sezonów zobaczymy. Serie na początku roku, IRG Formula oraz DTM są pewne, ale obie pojedziemy na rF 2.

Chcemy też od kwietnia nie opuszczać PC2 ale tutaj pojawił się problem, wolne terminy to środek tygodnia, najczęściej ludzie jeżdżą wtedy środa lub czwartek, ale może właściwsze byłyby soboty. Tutaj podajemy w kalendarzu jedynie przybliżony terminarz.

Kategoria: 

Comments

dadik's picture

Brzmi jak plan ;) Bardzo fajnie, ze bazą bedzie rFactor 2 !

Zima tez zapowiada sie ciekawie. Brawo! 

live_87's picture

DTM :O