Zapowiedź COTA Race IRG PC2 GT3

Auta serii GT3 po raz trzeci ustawią się na starcie do kolejnej rundy sezonu IRG PC2, czy znowu jako pierwszy swoje Lamborghini Huracan ustawi Mikix ?

Kierowca ten zdominował obie poprzednie rundy, jego przewaga zwłaszcza w tempie wyścigowym jest spora. Właściwie poza startami do wyścigów nikt jeszcze mu nie zagroził. Czy reszta stawki poprawi tempo na tyle by podjąć przysłowiową rękawicę?

Choć w czasie wyścigów dzieje się sporo, kierowcy walczą o pozycję zaczynając od drugiej poprzez całą stawkę. Na transmisjach mamy sporo akcji, ułomność PC2 który nie ma powtórek pozbawia nas czasem możliwości obejrzenia tego jak dobrze można się bawić niekoniecznie walcząc o najwyższe pozycje. Specyfika kolejnego toru, który choć dość młody porównując do innych torów wpisał się już w motosport na dobre. Circuit of The Americas jako 3-cia runda sezonu zapowiada się jako bardzo emocjonujący obiekt. Sporą pracę będą miały tu do wykonania opony, kręte sektory 1 i 3 dadzą im w "kość"

Zostało jeszcze kilka dni na przygotowania, kierowcy trenują na naszych serwerach, IRG_World #1 i IRG_World #2 które znaleźć można na liście serwerów. ( mamy nadzieję, że Śląsk też znajduje ;p )

W niedzielę od 21:00 na żywo ze Studia IRG rozpocznie się transmisja na kanale MotogamesTv

Od rozpoczęcia serii IRG PC2 GT3 nasze relacje są emitowane równocześnie na innych platformach:

- IRG Twitch

- IRG Mixer

- IRG DLive

Nasi partnerzy medialni : MotoHighPL,SpeedZonePL,MotogamesTv.

 

Plan na wyścig:

20:00 Practice - 60 minut
21:00 Q1 - 10 minut
21:10 R1 - 20 minut
przerwa techniczna kilka minut
Q2 - 10 minut
R2 - 50 minut