IRG Formula 2017 - R12 - Monza

03/09/2017 - 22:48
pocisk
Administrator
Registration: 17/03/2013 - 15:09
Otwieram

03/09/2017 - 22:51
rosiu
Pawel Rosiak
User
Registration: 17/03/2013 - 19:35
Węgry - MEGALAG (zdejmuje 2-ch)
Spa - "Tarka Zabójca" (rekord skoczni)
Monza - LAG (zdejmują mnie)
Wystarczy już tego F1
03/09/2017 - 22:56
Sync
Tomasz Bartkiewicz
User
Registration: 10/10/2014 - 16:39
Monza - efekt domina... Błąd na starcie uślizg na farbie, otarcie o bandę, zmiana geometrii auta 2 spiny, konsternacja, pit limiter.
DNF - zwis rfactora na amen, z działającym w tle TS. Po 4-5 sek braku reakcji postanowiłem wcisnąć PC-Reset, bo nie byłem pewien gdzie się znajduje moja tekstura na torze nie chciałem być "klockiem- ścianą". No nic musiało wpaść jakieś GP z błędem.

Zdecydowanie nie miałem czasu na to GP praca i w zasadzie dziś dopiero limit i reszta.
Edited by: Sync - Sun, 03/09/2017 - 22:57
03/09/2017 - 22:58
Makatak
Kamil Anikiej
Administrator
Registration: 20/03/2013 - 18:05
Rosiu no niefart nic nie poradzisz, ale nie można się poddawać, trzeba cisnąć dalej.

Z mojej strony całkiem udane kwalifikacje i wyścig. Oba bolidy zespołu na pudle, graty dla Sebastiana, który pojechał bezbłędnie i tylko na 1 pit :D Deszczyk trochę postraszył, chyba kilka osób się przestraszyło, ale na szczęście wety nie były potrzebne :)

03/09/2017 - 23:09
Andrej Borotovsky
Andrej Borotovský
User
Registration: 14/08/2017 - 13:44
At least once i have done a good race from PitLane. Maybe i am a bit angry on Cieslak, but that happens in racing often, most online. So after all P8 is a good acceptable result. Expecting some protests against one fight, but i was pushed out of the circuit side-by-side by another driver.

And the spun :D Well... When your wheel downshifts 3 gears in a moment, i was happy my engine has not blown up! :D
04/09/2017 - 00:14
Gimcio
Mateusz
Administrator
Registration: 25/03/2013 - 14:39
Zapowiadało się spokojnie do mety, niestety na 1 okr BUG rFactora i latający bolid. Gratulacje dla tych co dojechali i do zobaczenia w USA :)
11/09/2017 - 21:41
pocisk
Administrator
Registration: 17/03/2013 - 15:09
Niestety nie miałem szczęścia podczas tego wyścigu:

Już na starcie, na dojeździe do T1 zostałem trącony przez szarżujący bolid Brato w efekcie czego skrzywiło mi auto i dostałem b. dziwnej awarii hampli, które później nie hamowały na mocnych dohamowaniach (sic!).
Potem kolejna odważna szarża Brato na Lesmo 1 i kolejny kontakt w efekcie którego spadam na koniec stawki. (Serio nie widziałem Cię tam Tomasz, do końca starałem się zostawić miejsce po zewnętrznej, ale jazda takim "krzywikiem" nie jest najprostsza).

Po tak obiecującym początku, uparcie kulałem się dalej, w efekcie czego zdołałem nawet awansować do Top 6. Niestety spin na Parabolice pogrzebał moje (i M. Cieślaka) szanse na dobry rezultat. Sorry Marek - uciekałem gdzie się da żeby tylko nie zalegać na środku toru (pechowo wprost pod Ciebie).

O dziwo mechanicy przyczepili urwane koło i jako tako mogłem czołgać się dalej, więc postanowiłem, że chociaż dojadę do mety i tak skończyłem GP Włoch na 14 miejscu. :)

Masa (niechcianych) przygód i kilka fajnych pojedynków.
Gratulacje dla pozostałych uczestników i Krzyśka Kaczmarkiewicza za awans do Top 10 i punkty dla zespołu.

Duże podziękowania dla wiadomych osób za pomoc z ustawieniami - set totalna rakieta! Strach pomyśleć co by było gdyby wszystko poszło z planem ;)

Do zobaczenia dopiero w Malezji, bo na COTA wraz z kilkoma dobrymi duszkami, będę reprezentował IRG na targach Expo na Nurbie :)

Ps.
Specjalne gratulacje za malowanie wieczoru, dla autora / autorów tego "projektu". Wyjątkowa nagroda już w drodze.