Kto jest Kto/Who is Who

31/12/2016 - 13:44
IRG Administration
EMPEROR
Administrator
Registration: 09/03/2013 - 17:27
Prosimy "nowych" i "starych" ligowiczów o przedstawienie się naszym komentatorom.
Jest nas sporo i miło będzie nam jeśli komentatorzy będą mogli naszych widzów o czymś poinformować.
Dziękujemy :)

info ma zawierac:
-imie nazwisko/nick
-gdzie zaczynales graczu
-przebieg twojej kariery
-jakie masz osiagniecia

info ma byc powazne prawie takie do trumny, a nie jestem felek z sianokosow.
Edited by: smigiel - Sat, 31/12/2016 - 17:17
31/12/2016 - 21:45
PLkris
Kris Kaczmarkiewicz
User
Registration: 28/02/2013 - 19:48
O KUŻWA PRZEGIĄŁEM ;(

info ma zawierac:
- Kris Kaczmarkiewicz/PLkris
- od 10 lat w garażu przy bloku ;-)
(Liga Friendly, F1Liga i inne nawet już nie pamiętam tak dawno to było)
obecnie IRG jest moim powodem nerwicy ;-)
- nic spektakularnego nawet nie zapisałem ale mój stary już umysł pamięta kilka szczęśliwych wygranych wyścigów (Spa ;-) ), kilka 3 miejsc w sezonie i wiele miejsc w środku stawki ;-). Ale nie zapomniane są walki koło w koło z wszystkimi kierowcami z simracingu z którymi miałem i mam przyjemnąść się scigać- Szymonek, Pocisk, Alfik, Forlorn, GTC i wielu wielu innych.
- nerwica przy oponach i kolatanie serca na starcie ;-)

Pozdrawiam wszystkich simracerów ;-)
31/12/2016 - 22:23
Pawel Lewandowski
Pawel Lewandowski
User
Registration: 22/09/2016 - 14:41
Pawel Lewandowski/Forlorn
Zaczynalem na grze F1Championship i juz nie pamietam gdzie to bylo.
Nic spektakularnego raczej w wiekszosci bufor dla pierwszego kierowcy, a od 2010 to juz wiecej czasu poswiecone na administracje i modowanie niz jazde.
Glowne osiagniecie to testowanie nerwow, pociska, smigla i calej reszty. W poprzednich sezonach zamkniety w puszce wozu transmisyjnego.
31/12/2016 - 22:30
Makatak
Kamil Anikiej
Administrator
Registration: 20/03/2013 - 18:05
Hej jestem Makatak. Zaczynałem w jakiejś małej lidze, jakieś 5 lat temu na modzie f1, nazwy ligi nie pamiętam :P. Choć tak właściwie można powiedzieć, że zaczynałem dużo wcześniej na NSF:MW, tam trafiłem na ludzi, którzy nauczyli mnie jeździć w ten arcade, aczkolwiek to, co się nauczyłem tam, przydało się później (jak ktoś ze starego CLH to czyta to pozdrawiam :P). Po jakimś czasie jazdy tam znalazłem inną ligę, która była większym wyzwaniem - f1ligę, i tam spędziłem dłuższy czas doskonaląc swoje umiejętności. Udało mi się tam wygrać ostatni sezon f1 w 2013 roku. Po zamknięciu f1ligi wylądowałem tutaj, gdzie wygrałem zimowy sezon 13/14. Później nie startowałem już tak regularnie więc nie było tak dobrych wyników, ale jakieś miejsca na podium się trafiały.
Edited by: Makatak - Sun, 01/01/2017 - 16:59

31/12/2016 - 22:33
Danonak
Wojciech Osadowski
User
Registration: 30/06/2013 - 22:24
1. Wojciech "Danonak" Osadowski
2. Ano zaczynałem na IRG. Pierwsze wyścigi jeszcze na rF1 w serii WTCC 2013/14 na kierownicy Guillemot Thrustmaster Force Feedback Racing Wheel (link), później nie było mnie aż do września 2015 roku, gdzie dokładnie 27.09 wystartowałem swój pierwszy wyścig na rF2 w lidze EGT na kierownicy DFGT.
3. Kontynuując poprzedni punkt, po zakończeniu sezonu EGT i paru wyścigach w lidze F1 na IRG zainwestowałem w sprzęt, wymieniłem całego blaszaka od A do Z, kupiłem Thrustmastera T300, Fanatec CSP V3, po awari T300 przyszła pora na T500, kupno simetika i starty (nieliczne) w serii GT'2016 na IRG oraz pełne sezony WEC i ALMS na SRPL. Teraz trwają przygotowania do startów w nadchodzącym sezonie.
4.
- Blisko 50% stawki w sezonie EGT na IRG jeździło w moich malowaniach! :D
- Mistrzostwo wraz z Racing 4 Flo w klasyfikacji zespołowej w sezonie WEC na SRPL
- Mistrzostwo wraz z Racing 4 Flo w klasyfikacji zespołowej w sezonie ALMS na SRPL
- 3 Miejsce w klasyfikacji indywidualnej w sezonie ALMS na SRPL
- 5 Miejsce w klasyfikacji indywidualnej w sezonie WEC na SRPL
- 3 wygrane wyścigi, 3 x pole position, 3 x fastest lap w sezonie ALMS na SRPL
- 1 wygrany wyścig, 1 x pole position, 1x fastest lap w sezonie WEC na SRPL
Edited by: Danonak - Sat, 31/12/2016 - 22:33
01/01/2017 - 12:11
LukeR
Lukasz Kogut
User
Registration: 03/05/2015 - 21:22
- Lukasz Kogut/LukeR
- przebieg kariery: start w rff1league.pl - seria F1, odjechane 7 sezonów-->przerwa roczna od simracingu--> kontynuacja w IRG, seria GT...
- osiągnięcia [sezony]: w rff1league.pl 2x mistrzostwo, 2x vice, 2x 3 miejsce, kilka zespołowych mistrzostw, w IRG 1x 3miejsce, 2x 1 miejsce zespołowo
01/01/2017 - 13:42
Mathew
Mateusz Majka
User
Registration: 09/11/2015 - 15:06
Mateusz Majka / Mathew
Moje początki to liga LiDo.net na rF 1 na modzie WTCC, pierwszy wyścig coś około Lutego 2014r ;)
2 sezony w lidze LiDo.net na modzie WTCC, (potem czasy zwątpienia i jazda na produkcji codemasters, czyli F1 2014), początek 2015 to tułaczka po wielu, wielu ligach na rF 1, czy nawet Project Cars, często po 1-2 wyścigi w lidze, ogólnie szukanie miejsca dla Siebie. Wrzesień 2015, dołączenie do f1-online.pl, 2 sezony GP2, 2 sezony GT, kilka wyścigów w serii F1. W międzyczasie luźne starty w ligach typu rFanatic, WSLeague, RoyalRacing. Jeszcze niedawno próba przejścia na Assetto Corsa, ale z niepowodzeniem. No i trafiłem tutaj :)
Osiągnięcia:
*Wicemistrzostwo WTCC w LiDo.net
*Wicemistrzostwo GP2 w F1-online.pl
*2-gi Wicemistrz DTM w rFanatic.pl
*Wicemistrzostwo GT w F1-online.pl
*Kilka zwycięstw w ligach na F1 2014, Project Cars, których zbytnio nie zaliczam do osiągnięć, no ale dobra :)
*Kilka zwycięstw w lidze RoyalRacing na modzie WTCC, z której odszedłem niedawno, przechodząc na rF 2.
To chyba tyle, może coś się przypomni, to uzupełnię :D

What doesn't kill You makes You stronger

01/01/2017 - 18:52
Alfik
Robert Rys
Administrator
Registration: 06/02/2013 - 21:04
Robert Janic (obecnie Rys)/Alfik
Poczatki startow w F1liga.pl , simracing.pl i inne ligi ktorych nawet nie pamietam
Od 1 wrzesnia 2010 roku w F1Liga.pl, pomiedzy startami w niej tez inne ligi. Od prawie 4 Lat IRG-World, wspolzalozyciel, mentor moich wiernych (nazywany czasem Wielebny) Jezdze w IRG, simracingu dla zabawy, prace jakie wykonuje w lidze czasem nie pozwalaja na dluzsze treningi wiec i jako kierowca nie jestem zbyt dobrym zawodnikiem na ktorego mozna obstawiac.
Osiagniec nie mam zbyt duzo, nawt powiedzial bym ze zadnych, jakies tam male przeblyski byly kiedys, na dzien dzisiejszy, miedzy praca, 3-letnia corka i udzielaniem sie w lidze, jazde traktuje jako dobra zabawe. Pozatym mam swietnych znajomych z ktorymi utrzymujemy staly kontakt na TS i innych komunikatorach rozrywkowych.
Edited by: Alfik - Sun, 01/01/2017 - 18:52

Alfik/Wielebny

01/01/2017 - 20:42
rad
Radek Pawlaczek
User
Registration: 22/12/2016 - 23:18
Radek Pawlaczek / rad

Debiutowałem w nieistniejącej już lidze rFactorF1.pl w 2010 roku na Interlagos. Następnie przejechałem pełny sezon 2011, po którym liga została rozwiązana.

W 2012 roku przeszedłem na SimRacingPL i standardowo rozpocząłem karierę w Level0, gdzie w 10 startach, 3-krotnie kończyłem na podium i raz zdobyłem Pole Position. Dzięki temu zostałem zaproszony do zespołu Cortez Racing Team startującego w serii F3. Sezon ukończyłem na 24 miejscu z 3 finiszami w Top10 i sporej liczby nieobecności. W drugiej części roku, wystartowałem też w kilku wyścigach ligii WTCC na Race07, ale było to bardziej zapoznanie z nowym dla mnie typem samochodów i przygotowanie przed kolejnym sezonem.

Kolejny rok to przede wszystkim starty w drugiej dywizji DRM'79 w Fordzie Capri, gdzie udało się wywalczyć podium w klasie oraz 5 miejsce ogólnie podczas 2-godzinnego wyścigu na Nordschleife oraz pełen sezon w WTCC, ukończony na najlepszym jak dotąd 6 miejscu. Ponadto, wraz z zespołem SimRacingPL raceBOARD wziąłem udział w 24h Spa, 12h Laguna Seca i 24h Bathurst w ramach GT3-Endurance Multileague 2013 organizowanej przez portal Sim-Racing.org.

2014 był jak dotąd najbardziej pracowity - zostałem zaproszony do grona administratorów ligii WTCC, a także utworzyłem własny zespół, startujący w GT3 i drugim sezonie DRM'79. Wyniki w 2014 były przyzwoite - 12 miejsce w DRM za kierownicą Porsche 935 z P3 w 3h Le Mans, 7 miejsce w WTCC z 4 podiami w Chevrolecie Cruze i 14 miejsce w GT3 z podium w ostatnim wyścigu 2,4h Daytona w Corvette Z06. Dodatkowo wziąłem udział w Sim-Racing.org 24h de la Sathe w klasie LMP2, ponownie w zespole SimRacingPL raceBOARD. W przerwie zimowej organizowałem swoją pierwszą mini-ligę V8 Supercars, którą udało się ukończyć na 6 pozycji.

Po zamknięciu ligii WTCC, dołączyłem do administracji GT3 i ograniczyłem swoje starty tylko do tej serii. W pierwszym sezonie wyniki były raczej średni, jedynie dwukrotnie udało się na P4 skończyć, w generalce na 12 pozycji, a w administracji zajmowałem się w zasadzie tylko "czarną robotą", bo dowodził Adakar ;) W przerwie wakacyjnej zorganizowałem jednodniową, mikro-ligę na modzie TouringCarMasters w ramach Funraces 2015, gdzie wygrałem dwa wyścigi i raz ukończyłem drugi - szczęśliwie dla mnie, nikt już nie organizował żadnych funrace'ów i tak zdobyłem swoje jedyne jak dotąd mistrzostwo :D
Drugi sezon GT3 w 2015 był już w całości tylko na moich barkach. Przez wakacje zajmowałem się wymianą syfiastych opon w modzie BES od Simteka (a teraz znowu to samo jest...) na opony z moda FIA GT zrobione przez Lesia, dodaniem kilku nowych samochodów, a także ponownym balansem samochodów korzystając z ogólnodostępnych danych technicznych (czego Simtek wciąż nie robi) i nieskromnie powiem, że był to moim zdaniem najlepszy mod GT3 na jakim jeździłem w rF1 (chociaż większa w tym zasługa opon od Lesia a nie moja).
Sam sezon też był bardzo udany - 4 miejsce w klasyfikacji indywidualnej i 2 miejsce w zespołowej.

2016 rok to przerwa od ścigania się ligowego. Głównie jeździłem mistrzostwa offline w RaceRoomie, trochę się pobawiłem w Dirt Rally i Automobiliście. Jedyny start online to 2h wyścig GT3 na Zandvoort w McLarenie MP4-12C właśnie w R3E, gdzie zająłem 7 miejsce. No i udało się wykręcić rewelacyjny jak na mnie 16 czas w Competition GTO Classics @ Mid Ohio Chicane w Fordzie Mustangu IMSA GTO.

Przez święta dorwałem rFactora 2 podczas wyprzedaży na Steamie i ku mojemu zdziwieniu na moim złomie chodzi całkiem znośnie. Nie wiem jeszcze jak z moimi startami w lidze GT3 będzie, bo z jednej strony głód ścigania się odzywa, ale z drugiej strony ten mod jest tak badziewny, że się odechciewa.

No to się rozpisałem :D
Edited by: rad - Sun, 01/01/2017 - 20:44
02/01/2017 - 07:34
Gared
Tomasz Mikolcz
Editor
Registration: 06/09/2016 - 06:45
Tomasz Mikolcz/Gared

Gdzie zaczynałem:
U siebie, a raczej na forum f1ultra.pl gdzieś w roku 2004/2005. Dopadłem F1Challenge i zorganizowałem ligę. W czasach, gdy trudno było o stałe łącze, a moja neostrada ze 128kbits starczyła na hostowanie wyścigu dla 5ciu osób bez lagów. Tymczasem nas było ponad dziesięciu... Wtedy dostaliśmy cynk o simracing.pl i tym oto sposobem wraz z Cezarym "mAłym" Barchanem zorganizowaliśmy ligę F1 na SRPL. Sezon 2006 to przerwa na studia od jazdy, gdzie większość sezonu odpuściłem, udzielając się tylko jako admin.

Sezon 2007 to adminowanie i jazda w lidze gp2, będącej zapleczem dla ligi F1. Stworzenie managera (czyli przez sezon rozwój bolidu i zespołu), modułu, który obowiązywał w lidze F1 aż do jej końca w 2014 (poza sezonem 2008). Przez ten czas trudnię się administrowaniem ligi oraz na SRPL, jako admin tzw portalowy i członek rady administratorów. Mam swój udział w stworzeniu wielu zasad, z których część została przejęta przez portal, redaktor, komentator relacji, a także sędzia.

W 2011 robię przerwę w administrowaniu i simracingu, która trwa aż do roku 2015. Wracam na SRPL jako kierowca, w trakcie sezonu 2016 administracja portalu wciąga mnie powoli spowrotem w swoje tryby. Ostatecznie wracam do pełni uprawnień administracyjnych.

Kariera:
Sezon 2005 - 2006 to F1 ze sporadycznymi sukcesami.
Sezon 2007 to udział w lidze gp2 (kilka podiow), zarządzanie zespołem w lidze F1, udział w lidze F1'79 - tam przychodzi jeden z największych sukcesów, jakim jest wygrana w Watkins Gleen, pp i fl (pełen hattrick). Sukces o tyle duży, że jednym z rywali był Artur Młodziński (dla tych co nie wiedzą - taki nasz Greger Huttu, z którym nie raz wygrywał) - cały, długi wyścig toczyliśmy korespondencyjny pojedynek oscylujący wokół pięciu sekund. F1'79 zacząłem w połowie, czego żałuję, bo wyjątkowo dobrze mi się w nim jechało.
Sezon 2008 to sporadyczne starty w f1'79 k pierwsze przymiarki do czegoś, co nie jest OW
Sezon 2009 to przede wszystkim FIA GT2, gdzie 4 ukończone wyścigi (na 9) dały trzy podia i czwarte miejscs w generalce
Sezon 2010 miał być pożegnaniem z simracingiem i to ładnym, bo mistrzostwem serii FIA GT2. Jednak zamiast zaangażować się w treningi skupiłem się na Neverwinter Nights 2 i tak skończyłem sezon na P3, mając trzy wygrane i jedno p3. Zanotowałem tam też najmniejszą różnicę w karierze między p1 a p2 - wygrałem w przewagą ledwie 0.1s,późniejsze kary zepchnęły mnie na piąte miejsce.
Sezon 2011 to kilka startów w FIA GT1 i wakacje
Przez kolejne sezony wpadłem parę razy na okazjonalne wyścigi, bez większych sukcesów.
Sezon 2015 to przesiadka na rF2 i liga DTM. Bardzo nieudana przez wieczne problemy z crashami rF2 (na 4dnf z tego powodu w każdym wyścigu jechałem na p2 - p3), z netem (utrata dwóch rund) co ostatecznie dało dopiero 7 pozycję w generalce. Na pięć ukończonych wyścigów (z 12 punktowanych) jedna wygrana, dwa p2, jedno p3. Potencjał był, by skończyć ten sezon na p2, za Kuboolem.
Sezon 2016 to znienawidzony mod z Renault Megane i słabe rezultaty, oraz znakomity sezon ligi Endurance:
W ALMS na modzie egt wywalczone mistrzostwo indywidualne oraz zespołowe wraz z Racing 4 Flo. Brak wygranych, ale w każdym, poza pierwszym wyścigiem, byłem na podium - pięciokrotnie drugi, dwa razy trzeci. Wiele świetnych pojedynków z Adakarem i byrem, w tym Indianapolis, gdzie na oatatnim okrążeniu dwa razy z Adamem wymienilismy się pozycjami w walce o p2 (na moją korzyść z przewagą 0.026s)
W WEC na trzy wyscigi przed końcem dostałem dwukrotnie CLa, co mimo trzech wygranych i podiow w każdym wyścigu, w którym nikt mnie nie rozwalił (czyli dwóch pierwszych) pozbawiło mnie tytułu. Presja nadgonienia ogromnej straty w dwa wyścigi spowodowała falatart w Malezji i w efekcie pogrzebanie szans na tytuł. Vice to jednak nie tak źle, uzupełnione o mistrzostwo zespołowe ;)

Na sezon 2017 ostrzyłem sobie zęby, ale ostatecznie przez problemy z kierownicą raczej nie wezmę w nim udziału :(

Wszystkie szczegóły kariery można znaleźć tutaj:
http://simracing.pl/panel/index.php?mod=userinfo&IDdriver=469&id=Career
Specjalne - Racing 4 Flo. A także pozostałe zespoły 4 Flo to akcent na rzecz mojej córki i jej walki o rekp strukcję nóżki, by nie musiała korzystać całe życie z protezy. Więcej szczegółów można znaleźć tu: http://florkamikolcz.tumblr.com
Edited by: Gared - Mon, 02/01/2017 - 07:41