Australian GP

16/03/2014 - 23:04
Makatak
Kamil Anikiej
Administrator
Registration: 20/03/2013 - 18:05
Oldi te stinty to akurat jedna z najbardziej rozsądnych metod przydzielania tak mi się wydaje, ale punktacja przy kilku wyścigach nigdy nie będzie dobra.

Nie mówię, że powinno się ich pozbawić zabawy, ale może powinno być to przemyślane wcześniej, bo można było się spodziewać wielu startujących osób, a niestety jak dla mnie przemyślane nie było(punktacja też o tyle o ile, ale tu i tak nigdy nie będzie ideału). Dzielenie ludzi na podstawie kwalifikacji, gdzie cześć osób wywaliło, inni jechali na innym serwerze (a były tylko bodajże promocje do A, a nie patrzyliście na czasy wszystkich, żeby wybrać najszybszych do A, wolniejszych do B) było miernie trafione. Poza tym kwalifikacje, a wyścig to zazwyczaj zupełnie co innego dlatego stinty jak dla mnie to lepszy sposób (nie koniecznie w formie jaka była w innej lidze).

16/03/2014 - 23:05
Mariusz Z
Mariusz Ziółkowski
User
Registration: 16/06/2013 - 13:03
Makatak: Podział na grupy jest moim zdaniem kompletnie bez sensu i nigdy nie będzie dobrym pomysłem. Klasyfikacja ta sama to wszyscy powinni ścigać się razem. Jak nie ma możliwości postawienia lepszych serwerów, to może się zastanowić nad limitem kierowców na wyścigach/sezonie. Przy podziale klasyfikacja zawsze będzie bardziej lub mniej wypaczona i nic się z tym nie zrobi. Już lepiej jakby każdy jechał sam i były porównywane czasy ukończenia, już wtedy byłoby sprawiedliwiej.

Edit: Według mnie powinna być powtórka lub unieważnienie Australii.. Raz, że administracja zrobiła masakryczny bałagan, to jeszcze zupełnie brak zrozumienia dla tych, co mieli problemy. Zamiast umożliwić chociaż start w B tym, co ich wywaliło w A, to nie, bo jest się w wynikach, co jest jakimś argunemntem za przeproszeniem z d**y jak dla mnie. Więc sorry, ale ten wyścig jak dla mnie powinien być unieważniony i ew. powtórzony.

Makatak, a pamiętasz GP Indii 2013 na f1liga?? Wywaliło wtedy połowę towarzystwa, a Twoje podejście do tematu było zupełnie inne...........