Ogłoszenie prasowe Night Riders

25/10/2013 - 23:59
Szymon Piwinski
Szymon Piwinski
User
Registration: 11/03/2013 - 13:31
-Przypadek ?
-Nie sądzę.

Szymon Piwiński i smigiel razem w teamie !! Ta wiadomość długo wisiała w powietrzu. Po długich ustaleniach między zawodnikami doszło do porozumienia. Zespół w jakim będą się ścigać to Night Riders.

"Bardzo jest mi miło za powierzeone mi zaufanie i chcialem podziekowac teamowi Sweet Force, ktory w brew wszystkim plotkom, nie rozpada sie tylko postanowil nie uczestniczyc teamowo w nadchodzacych rozgrywkach. A zostalo zawarte porozumienie na wspolna wymiane doswiadczen i tu Szymonek ma dostarczyc predkosc, a ja postaram sie zapewnic odpowiednie nastroje w garazu podczas budowania ustawien i zyskac na predkosci przy kolejnym, tak jak i wysy, swietnym zawodniku jakim jest Szymonek.
Do zobaczenia na torach." ~ smigiel

"Zapowiada się wspaniale ! Jestem bardzo podekscytowany, że sezon WTCC przyjdzie mi jeździć z takim zawodnikiem jak smigiel. Znam się z nim nie od wczoraj i wielokrotnie razem współpracowaliśmy. Jest to kierowca posiadający ogromne doświadczenie i wiedzę na temat ustawień samochodów wyścigowych. Jestem pełen optymizmu przed nadchodzącym sezonem wiedząc że w takim składzie możemy "coś zdziałać" ~ Szymon Piwiński

Obrazek

"Najważniejsze jest zyskać tam, gdzie możesz zyskać jak najwięcej"

26/10/2013 - 00:03
smigiel
Piotr Smigielski
Administrator
Registration: 07/03/2013 - 23:57
W zwiazku z zaistnialymi wydarzeniami na przelomie kilku ostatnich dni, niestety z ogromnym zalem i smutkiem musze powiadomic o rezygnacji z partnerowania Szymonowi w zespole i opuscic szeregi tak doborowego towarzystwa jakim jest seria wtcc X.
Dziekuje i przepraszam.
Edited by: smigiel - Sat, 26/10/2013 - 00:04

Król mówi co chce, jak chce i kiedy chce. Bo kto Królowi zabroni?

Fuck political correctness!